HALI YIKAMA

HALI YIKAMA iZMiR

Koltuk yıkama izmir
PDF Yazdr e-Posta

İzmir koltuk yıkama denildiğinde, İzmir de akla ilk gelen isim 06 Best halı yıkama fabrikasıdır. Çünkü geniş araç filosu, Profesyonel kadrosuyla bu işi yapmaktadır.

İzmir in tüm ilçe, Semtler, Mahallelerde biz varız. Yıkadığımız binlerce m2 halı ve koltuklar bunun ispatıdır. Halılar ve koltuklar için kullandığımız şampuanlar, Leke çıkarıcılar itina ile seçilip, Çok kuvvetli ve kalitelidir.

Halılar ve koltuklarda en ufak zarar vermez. deforme etmez. Bazı halı yıkamacılar el ilanı dağıtır, Duvarlara, Direklere reklam yapıştırır. Fiyat kırar ama her şeyin bir maliyeti vardır.

Kalitesiz malzeme, Halı yıkama için uygun olmayan ortamlar bunları göz önünde bulundurmak gerekir. Oysa ki bizim anlayışımız en büyük reklamın kaliteli biçimde yıkanan halılar ve koltuklardır. Müşterimiz bizden memnun olduğu zaman bizi komşusuna, Arkadaşına, Akrabasına tavsiye edecektir. İş kişinin aynasıdır. Halılar otomatik yıkama makinalarında yıkanır. Koltuk yıkama makinalarımız son model ve güçlüdür. Tüm malzemeleriniz sigortalıdır. Halı teslimatı logolu poşetle ambalajlanır, Parfümlenip teslim edilir.

Telefonla fabrikamızı aradığınızda sizden koltuklar hakkında bir ön bilgi alınır, alınan bilgi ile birlik de profesyonel iki elemanımıza adresiniz verilir. Sanayi tipi 3800 emiş gücü olan 3 motorlu makina ve koltuk leke kabartıcı makinalar alınır. 

koltuk yıkama

Kuvvetli aynı zamanda antibakteriyel olan 3M ilaç ve şampuanlar hazırlanır. Koltuk yıkamaya  gelen personelimiz kapınızda ayaklarına galoş takarak girerler koltuk yıkanacak bölümdeki odanın yerlerinin ve duvarlarının kirlenmemesi için örtülerle kapatırlar. Koltuklarınızın yoğun kirli bölgeleri tespit edilir ve kirli olan bölgeye 3M saf temizleyici tatbik edilir.Tatbik edilen bu ilaç lekenin çıkmasına ve bakterilerin ölmesine yarar diğer normal olan bölümlerine şampuan ve 3M karışımı ilaç tatbik edilir. Koltuk için kir kabartma makinası geçilirken diğer elamanımız vakum makinası ile hem kirleri hem lekeleri çıkmamak üzere çektirir. Yapılan işlem sonucu koltuklarınız  bakteri den kirden, lekeden arınmış  ilk günkü aldığınız temizliğine gelmiş olur.
Ödemenizi ister peşin ister kredi kartı ile kapınız da yapabilirsiniz.